Tanıtım Filmi

Gelişen teknolojiyle birlikte izleme alışkanlıkları televizyondan internete doğru bir geçiş gösterdi. Teknoloji yayın maliyetlerini düşürmekle de kalmadı, prodüksiyon maliyetleri de gelişen teknolojiye bağlı kalarak demokratikleşti.

Bu gelişmelerle birlikte küçük / orta işletmeler de ürünlerini, şirketlerini tanıtma fırsatı buldular.

Tam da bu konumda KOBİ'lerin de pazarda yer alması gerektiğini gören vizyona sahip prodüksiyon şirketleri devreye giriyor.

Biz de Nova Film Plus olarak tüm beklentilerinizi karşılayacak trendleri takip ederek en son teknoloji ve ekipmanlarla uygun bütçeler eşliğinde firmanızı ve hizmetlerinizi tanıtacak ortamlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Güncel Proje:
Aralık 2018 Asaş A.Ş. Geleceğe Yolculuk

Videonuzla Daha Çok Kişiye Ulaşın

Nokta Atışı!

Nova Film Plus, firmanız / markanız için sizi bir adım çıkartacak videonuzu hazırladıktan sonra da sizi yalnız bırakmıyor. Bir sonraki aşamada, üzerine onca düşünülen ve uğraşılan bir video çalışmasının şimdi de hedef kitlesine ulaşarak nokta atışı yapması gerekli...

Bir ayda 30.000, üç aylık bir kampanya döneminde 100.000 kişilik bir hedef kitleye ulaşmanız mümkün.

Ekibimiz, çalışmanın analiz edilerek, belirlenen kıstaslardaki (ülke, yaş, cinsiyet, eğitim durumu, gelir seviyesi, öğretim durumu, kişisel zevk ve beğeniler gibi) kişilere ulaştırılmasını sağlıyor. Tüm sonuçlar tarafınıza raporlanıyor ve toplanan tüm analitikler sonraki kampanyalarınızda daha da güçlü olmanız için firmanıza sunuluyor. Daha fazla detay için lütfen bizimle temasa geçiniz >