360 Derece Sanal Tur + Google 'İçini Görün' Uygulaması

Bir zaman makinesi düşünün. Sizi geçmişte istediğiniz zamana ve mekana götürebilsin. 360 derece VR teknolojisi bu hayalinizi gerçekleştiriyor.

İşletmenizi, sadece çektiğiniz kareye bir sığmayan fotoğrafla mı, yoksa 360 derece fotoğraf çekimiyle, izleyenlerinize ve müşterilerinize sanki oradaymış hissi uyandıracak şekilde mi tanıtmak isterdiniz?

Bu yeni tanıtım teknolojisiyle, fotoğrafın içine girebilir, istediğiniz yöne hareket ederek, adeta orada olmanın deneyimini yaşayabilirsiniz.

Showroom, Otel, Restaurant, Mağaza, Fabrika ve tüm özel mekanların sanal gerçeklik deneyimiyle tanıtılmasını sağlıyoruz.

Güncel Proje:
Mart 2018 Arizon Yapı Metro House

İçini Görün - Sanal Tur Uygulaması nedir?

Sanal Tur (Virtual Tour) üç boyutlu görüntü izlenimi veren panoramik fotoğraflar sayesinde, son teknoloji yazılım ve görsel medya uygulamalarının da fotoğraflar üzerine aktarılmasıyla internet ortamında interaktif olarak ziyaretçiye mekânın içindeymiş hissi yaratarak istediği gibi dolaşmasını sağlayan görsel bir uygulamadır.

Google 360 derece sanal tura eklenen firma tanıtımlarınız Google maps, Google haritalar, Google street view kısımlarında gözükecektir. Bu bölümlere bu görüntülerin eklenmesi dünya üzerinde o koordinatlarda sizin firmanızın olduğu kesin ve net olarak tescillenmiş olur. Başka görüntüler farklı koordinatlara eklenememektedir. Google Street Vİew bunu kesinlikle kontrol etmektedir.

Bu uygulama konuklarınız sizin tarifinize gerek kalmaksızın ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi ile gelerek tanıtım sürecinizi hızlandırabilir ve bir tanıtım zinciri şeklinde bu uygulamayı çevrelerine daha iyi tanıtabilirler. Showroomunuzun internet ortamından müşteri ya da müşteri adaylarınıza Sanal Tur şeklinde gezdirerek rakipleriniz ile aranızda fark yaratabilir, sektördeki konumunuzu güçlendirebilirsiniz.


Honda Güngör Showroom
Mağaza Sanal Tur

Depar Esentepe Showroom
Mağaza Sanal Tur

Indeco İnegöl Showroom
Mağaza Sanal Tur