Murat Serkan

Producer

1996 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo/TV bölümünden mezun oldu. Yönetmen yardımcılığı ve montaj asistanlığı yaptı. 2013 yılından bu yana kurucusu olduğu Nova Film Plus'da yapımcı olarak görev almaktadır.

Cem Harputluoğlu

Producer

1994 yılından itibaren yayıncılık ve yapım şirketlerinde organizatör olarak çalıştıktan sonra 1999 yılında dijital ajans konularında kendi şirketini kurup bir çok başarılı işe imza atmıştır. Şu an hem digital ajans projelerinde hem de Nova Film Plus'da yapımcı olarak görev almaktadır.

Mehmet Rodi Arslan

Director

22 Şubat 1989, Adana doğumlu. İlköğretim ve lise eğitimini Adana'da tamamladı. 2010 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünü kazandı. 2011 yılında Amerika'da Sundance Film Festivalinde Jüri Özel Ödülünü kazanan "Can" adlı filmde Raşit Çelikezer'in asistanlığını yaptı.

2013 yılında çektiği "Uçurtma" adlı kısa filmi ile 9. Kar Film Festivalinde İkincilik ödülü aldı. Aynı yıl reklam prodüksiyonlarında post-prodüktör olarak çalışmaya başladı. 2014 yılından itibaren Nova Film Plus bünyesinde yönetmenlik yapmaya devam etmesinin yanı sıra, kendi kısa film ve belgesel film projelerine devam ediyor.

Mehmet Işık

Line Producer

1993 İstanbul doğumlu. 2013 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldu. Slayt Ajans çatısı altında 2 yıl dizi, film, sinema ve reklam projelerinde görev aldı.

Kuruluşlundan itibaren Nova Film Plus'da uygulayıcı yapımcı olarak görev almaktadır.

Mehmet Esemen

Composer

Bilgi Üniversitesi Müzik bölümünde lisans, İTÜ Miam ses mühendisliği bölümünde yüksek lisans yaptı. Çeşitli albümlerde gitarist ve aranjör olarak yer aldı. Şu sıralar ağırlıklı olarak stüdyo müzisyenliği ve prodüksiyon işleriyle ilgilenmektedir.